benefit1

Garancie originálnych produktov

Svojim zákazníkom dodávame výhradne overené originálne tonery a atramenty získané z oficiálnych distribúcií značkových výrobcov. Ako cenovo výhodnú alternatívu šetriacu až 40% nákladov na tlač, ponúkame veľmi kvalitné náplne českého výrobcu TOREX®. Viac informácií o toneroch TOREX® nájdete tu.

Všetky dodávané produkty testujeme a garantujeme ich kvalitu a plnú funkčnosť.

benefit2

Dopravné zadarmo

Naše dopravné váš nákup nepredraží! Akonáhle vaša objednávka presiahne 59 € (vr. DPH) nebudeme vám účtovať dopravné a doručenie tovaru prebehne úplne ZADARMO. Nákupom alternatívnych tonerov TOREX® si zaistíte dopravu zadarmo vždy, bez ohľadu na celkovú cenu objednávky.

benefit3

Objednávka už zajtra u vás

Vašu objednávku spravidla expedujeme ešte v ten istý deň. Ak zvolíte dopravcu DPD u tovaru označeného "skladom" a objednaného do 16:00  hod. garantujeme jeho doručenie nasledujúci pracovný deň. Prostredníctvom e-mailu vás priebežne informujeme o stave objednávky a termíne expedície tovaru.

TorexLogo

Výhody pri nákupe tonerov TOREX®

Chcete nezáväzne vyskúšať cenovo zvýhodnené tonery? Ponúkame tonery českého výrobcu TOREX®, pri ktorých nákupe máte dopravu ZADARMO s možnosťou výmeny tonera TOREX® za originálny toner v prípade, že s ním nebudete spokojní. Viac informácií o toneroch TOREX® nájdete tu.

benefit6

Získajte darčeky zadarmo

Pre pravidelných zákazníkov máme pripravené darčeky za ich vernosť. Za svoje nákupy v našom e-shope získavajú body do bonusového programu, za ktoré si môžu vybrať hodnotné darčeky ZADARMO. Každý zákazník si vyberie z našej ponuky darčekov zadarmo.

benefit7

Ekologická likvidácia tonerov a spätný výkup

Získajte odmenu až 4 € za prázdny toner! Vykupujeme vybrané modelové rady originálnych tonerov a alternatívnych tonerov TOREX®. Tonery následne ekologicky likvidujeme a spolu s vami sa podieľame na ochrane životného prostredia

benefit4

Bezmála 30 000 produktov skladom

Naše skladové zásoby zahŕňajú prevažnú väčšinu ponúkaného tovaru. Skladom sú náplne najpredávanejších značiek, ale aj náplne menej známych výrobcov tlačiarní. Tovar skladom vám odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň. Náš interný systém evidencie a dopĺňania skladových zásob nepripúšťa situáciu, že by tovar označený "skladom" nebol skutočne k dispozícii pre okamžitú expedíciu. Vyberte si z našej širokej ponuky náplní a overte si rýchle a spoľahlivé doručenie objednaného tovaru.