Prečo náplne značky TOREX®?

Až o 40 % nižšie tlačové náklady

Až o 40 % nižšie tlačové náklady

S produktmi TOREX® môžete dosiahnuť úspory až 40 % na tlačových nákladoch bez toho, aby ste sa pripravili o kvalitu tlače. Zaručujeme vám 100% kvalitu, spoľahlivosť a plnú kompatibilitu našich náplní s vašou tlačiarňou.
Rýchla výmena do 24 hodín

Rýchla výmena do 24 hodín

Pri prípadných komplikáciách či reklamáciách týkajúcich sa náplní TOREX® reagujeme do 24 hodín. Novú náplň vám zašleme nasledujúci deň. Sme vám k dispozícii s rýchlou pomocou.
Doručenie zadarmo

Doručenie zadarmo

Zaisťujeme ZADARMO dopravu náplní TOREX® priamo na vami určenú adresu. Takto profitujete nielen z nižších tlačových nákladov, ale aj ušetríte na dopravnom. Doprava zadarmo neplatí pre atramenty.
Výhodný bonusový program

Výhodný bonusový program

Profitujte z nášho skvelého bonusového programu. S každým nákupom sa k vám bonusové body doslova pohrnú. Následne ich môžete minúť za niektorý z darčekov. Máte záujem o tablet, telefón alebo skôr niečo na záhradu?
Neobmedzená záruka

Neobmedzená záruka

TOREX® je synonymom spoľahlivosti. Systematické testovanie, používanie certifikovaných komponentov a dôkladná kontrola kvality zaisťujú bezproblémový chod. A pokiaľ by sa predsa niečo stalo, vždy máte istotu doživotnej záruky.
Výkup prázdnych tonerov

Výkup prázdnych tonerov

Prázdne kazety tonerov TOREX® môžu priniesť ďalšie úspory. Zaistíme ich zber a ekologické spracovanie. Stačí nám zaslať e-mail s údajmi o type a počte kaziet a všetko spoločne doriešime. Za vybrané typy kaziet vám následne zašleme zľavový kupón na budúce nákupy.
Čo sú náplne TOREX®?

Čo sú náplne TOREX®?

Tonery a atramenty TOREX® predstavujú nové inovatívne produkty, ktoré vám umožnia dosiahnuť úspory až 40 % na tlačových nákladoch bez toho, aby bolo treba akýchkoľvek kompromisov v zmysle kvality, výťažnosti alebo kompatibility s vašou tlačiarňou.

Náplne TOREX® prinášajúce nový štandard starostlivosti o tlač sú koncipované a vyrábané tak, aby poskytli cenovo dostupné a nadštandardné riešenie pre vaše tlačové potreby. S týmito tonermi zachováte plnú kompatibilitu s vašou tlačiarňou a navyše získavate záruku kvality a spoľahlivosti. Vďaka certifikovaným komponentom a starostlivému testovaniu pred uvedením na trh je zaistená ich stopercentná funkčnosť.

Sprievodný kráľovský servis, ktorý zahŕňa rýchlu dodávku, možnosť bezplatného vyskúšania tonera a podporu pri prípadných dotazoch či reklamáciách, robí z náplní TOREX® komplexné riešenie pre všetky vaše tlačové potreby.

Na tonery TOREX® poskytujeme doživotnú záruku, ponúkame možnosť bezplatného vyskúšania a v prípade akýchkoľvek technických problémov zaručujeme výmenu náplne do 24 hodín.

Porovnanie TOREX® s ostatnými náplňami

Porovnanie TOREX® s ostatnými náplňami

Vyberte si svoju náplň do tlačiarne:

Značka tlačiarne:
Modelový rad tlačiarne:
Označenie (číslo) tlačiarne:

Nemôžete nájsť správnu náplň, potrebujete poradiť?