Jednoducho podľa značky vašej tlačiarne  a modelu tonera zadajte do príslušného riadku tabuľky počet kusov na výkup. Pripojte svoje údaje a tlačidlom Potvrdiť sa vygeneruje PDF súbor obsahujúci vyplnené údaje.  

Súbor s vašimi údajmi vytlačte a vložte do balíčka spolu s prázdnymi tonermi na výkup, všetko starostlivo zabaľte a pošlite na našu adresu. Pri výkupe 5 a viac prázdnych tonerov ponúkame bezplatný zvoz. V týchto prípadoch nám najskôr zavolajte  alebo nás kontaktujte e-mailom a my vám poradíme, ako postupovať.  Pri objednanom zvoze stačí balíček (obsahujúci tonery a vyplnený formulár) odovzdať vodičovi, o zvyšok sa postaráme my. Obsah doručeného balíčka porovnáme s formulárom, vypočítame celkovú cenu výkupu a pripravíme vám zľavový poukaz na ďalší nákup v zodpovedajúcej hodnote .

Doporučujeme všetky tonery určené na výkup zabaliť do jedného balíka. V prípade viacerých balíkov je poštovné účtované zvlášť, čo by mohlo znížiť konečnú cenu za výkup.

Ekologická likvidácia tonerov

Životné prostredie nám nie je ľahostajné a napriek tomu, že vykupujeme iba vybrané modely tonerov, zaisťujeme bezplatnú ekologickú likvidáciu  akéhokoľvek tonera. Pokiaľ sa rozhodnete nám poslať prázdne tonery bez nároku na odmenu alebo ich budete chcieť pribaliť k vykupovaným tonerom a ušetriť za poštovné, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Touto iniciatívou spoločne prispievame k ochrane životného prostredia. Ďakujeme za váš prístup a podporu.

Prehľad vykupovaných modelov

Značka Model Cena Počet ks Cena celkom
HP CF402X 1,00 €
HP CF401X 1,00 €
HP CF400X 1,00 €
Canon CRG-731HBk 1,00 €
Canon CRG-731C 1,00 €
Canon CRG-731M 1,00 €
HP CF403X 1,00 €
Canon CRG-731Y 1,00 €