Zoznam všetkých značiek výrobcov

Nemôžete nájsť správnu náplň, potrebujete poradiť?

Predávané značky

Na našom e-shope ToneryNajlepšie.sk nájdete široký výber tonerov a atramentov od popredných svetových výrobcov. Naša ponuka zahŕňa viac ako 30 000 rôznych náplní pre všetky dostupné značky a typy tlačiarní na trhu.

Sme jedným z najväčších predajcov tlačových náplní na Slovensku  a ponúkame produkty od preverených a renomovaných značiek, ako sú HP,  Canon, Brother, Epson, Samsung a mnoho ďalších.

Okrem originálnych tonerov máme aj alternatívne tonery od značky TOREX®, ktoré vám umožnia dosiahnuť až 40 % úspory nákladov, pričom zachováte rovnakú kvalitu ako pri použití originálnych tonerov. Používanie tonerov TOREX® vám však tiež poskytuje množstvo ďalších výhod.

100% originálne náplne

100% originálne náplne

Garantujeme 100% kvalitu tonerov a ich kompatibilitu s vašimi zariadeniami pre tlač alebo kopírovanie. Dodávame tovar iba od preverených oficiálnych distribútorov.

Dodanie do druhého dňa

Dodanie do druhého dňa

Vždy máme dostatočné zásoby na našom sklade. U väčšiny objednávok môžeme zaistiť doručenie do 24 hodín. Pokiaľ objednáte toner, ktorý je momentálne skladom, do 16:00, budete ho mať k dispozícii už druhý deň pre tlač.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Pokiaľ uskutočníte objednávku náplní presahujúcu hodnotu 59 €, zaistíme vám bezplatné doručenie. Navyše, pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť toner značky TOREX®, získate vždy zadarmo dopravu.

Darčeky pre vás

Darčeky pre vás

Objednajte u nás za najvýhodnejšie internetové ceny a urobte si radosť! Pripojte sa k nášmu bonusovému programu a získavajte zadarmo darčeky za svoje nákupy. Zaujíma vás napríklad nový notebook, iPad, telefón alebo televízia? Zbierajte body a potom ich vymieňajte za vybrané darčeky.

Získajte až 4 € za prázdny toner

Získajte až 4 € za prázdny toner

Vykupujeme prázdne tonery TOREX® a vybrané modelové rady originálnych tonerov. Tonery likvidujeme ekologicky a odvezieme aj prázdne náplne iných značiek. Na životnom prostredí nám záleží. Prečítajte si viac o výkupe a ekologickej likvidácii prázdnych tonerov.