Najobľúbenejšie tlačiarne Samsung

Vedeli ste?

Náplne TOREX® vám ušetria až 40% tlačových nákladov

TOREX<sup>®</sup>

  • Dopravné zadarmo
  • Doživotná záruka
  • Možnosť iba vyskúšať

Čo sú to náplne TOREX®?

Všetky modelové rady Samsung

Nemôžete nájsť správnu náplň, potrebujete poradiť?

Výber farieb a náplní pre tlačiarne Samsung

V našom e-shope nakúpite originálne tonery a cartridge do tlačiarní Samsung za atraktívne ceny. Skladom máme nielen originálne náplne Samsung, ale aj ich cenovo výhodnejšiu alternatívu - plne kompatibilné tonery TOREX®. Naši zákazníci najčastejšie vyhľadávajú tieto náplne do tlačiarní Samsung: Samsung ML-D2850B (SU654A), TOREX® toner, čierny; Samsung ML-3560DB, originálny toner, čierny; Samsung CLT-C6062S (SS531A), originálny toner, azúrový; Samsung INK-C210, originálny atrament, farebný; Samsung INK-M215, originálny atrament, čierny; Samsung INK-M40, originálny atrament, čierny.

Ak si nie ste istí výberom tonera vhodného pre vašu tlačiareň, prezrite si informácie o kompatibilite uvedené v detaile k jednotlivým typom náplní. V prípade nejasností sa na nás obráťte telefonicky alebo e-mailom, radi vám poradíme.


Ako sa vyvíjala spoločnosť Samsung?

Spoločnosť Samsung Electronics bola založená v roku 1969 az počiatku sa presadzovala najmä na juhokórejskom trhu. Z malej obchodnej firmy sa stal Samsung tretím najväčším svetovým konglomerátom podľa tržieb, ktorý zahŕňa veľké množstvo medzinárodných spoločností zastrešených značkou Samsung. Významnou výrobnou oblasťou Samsungu sú IT technológie zahŕňajúce monitory, tlačiarne a multifunkčné zariadenia, optické mechaniky a príslušenstvo k výrobkom Samsung.