1150 bodov

VYBRAŤ DARČEK

Nemôžete nájsť správnu náplň, potrebujete poradiť?

Smart svetlo G-Light INSPIRE, čierna, USB-C, bezdrôtové nabíjanie, Powerton

Všetko, čo Potrebujete a Ešte Viac!

Stolná smart LED lampa POWERTON vám ponúka nekonečné možnosti. RGB podsvietenie s 16 777 216 farbami ovládanými pomocou aplikácie, bezdrôtové nabíjanie a možnosť počúvania hudby? To všetko je možné. Dokonca si môžete nastaviť budík!

Farebné Spektrum a Pohodlie

Táto stolná LED lampa je schopná hrať všetkými farbami. Ak ju pripojíte iba pomocou USB kábla, ponúkne vám RAINBOW podsvietenie. Ak lampu spárujete s aplikáciou "HappyLighting", ktorú si môžete stiahnuť z Google Store, otvorí sa vám svet nekonečných možností. Aplikácia umožňuje nastaviť farby, hudbu, tok podsvietenia, budík a mnoho ďalšieho.

Intuitívne Ovládanie a Moderný Dizajn

Na prednej strane lampy nájdete malý displej zobrazujúci aktuálny čas, vedľa ktorého sa nachádzajú tlačidlá pre pohodlné nastavenie podsvietenia, zvuku, prepínanie hudby a Bluetooth pripojenie. Na zadnej strane lampy sa nachádza USB vstup pre kábel typu C.

Čo Všetko Umožňuje?

  • Nastavenie Svetla pre Prebudenie: Každý preferuje príjemné prebudenie. S lampou POWERTON môžete nastaviť, aby sa svetlo v určitú dobu zaplo a simulovalo ranné slnko, postupne zvyšovalo intenzitu svetla po dobu 3 minút a potom sa samo vyplo.
  • Bezdrôtové Nabíjanie: Lampa ponúka 15W bezdrôtové nabíjanie, ideálne pre váš telefón, slúchadlá, hodinky a ďalšie zariadenia.
  • Hudba: Lampa má dva reproduktory na spodnej strane nabíjacieho pultíka. Môžete si cez telefón pustiť obľúbenú hudbu, nastaviť si obľúbenú pieseň pre prebudenie, alebo zvoliť "nepríjemný" zvuk budíka.

Univerzálny a Štýlový Doplnok

Táto skvelá lampa sa hodí kamkoľvek - do kancelárie, domova, alebo do hernej miestnosti. Vyberte si sami, kam ju umiestnite.